درباره ما

با ما در تماس باشید


شرکت ما

موسسه فرهنگي و هنري مدرسه اولياء درسال 1392 به شماره ثبت 2282 با هدف مشاركت در امر برگزاري كارگاه هاي آموزشي و برگزاري همايش هاي مختلف و مورد نياز جامعه مبتني بر اساسنامه موسسه شكل گرفته و علي رغم عدم حمايت ارگان هاي دولتي، توانسته هفت همايش در سطح (منطقه اي، استاني و پنج همایش ملي) با همكاري دانشجويان و پژوهشگران و برخي دانشگاه ها و مراكز علمي برگزار كند.
تنها كمك و حمايت دولتي از همايش هاي اين موسسه اختصاص سالن اجراء جهت برگزاری همايش بصورت رايگان بوده، در زیر مختصری از این رویداد ها به اطلاع میرسد.


همایش های برگزار شده

1- همايش منطقه اي دركرج تحت عنوان ( بياييد به ياد هر شهيد درختي بكاريم )

با همكاري دانشجويان علمي و كاربردي دادگستري كرج در محل سالن سيروس صابر درسال 95 برگزار شد.
در بخش علمي از سخنراني استاد دكتر شيرواني عضو هيات علمي دانشكده كشاورزي و منابع طبيعي بهره مند شده و در بخش كاربردي با همكاري فضاي سبز شهرداري تعدادي درخت بنام شهدا و در راستاي رفع آلودگي هوا در محوطه اداره ارشاد كاشته شد .( مصداق هماهنگي گفتار با عمل ) . اخبار این همایش از سوی محمد حسین خسروی طراح و مجری این همایش در رسانه های محلی و مطبوعات کشور منعکس گردیده.

2- همایش استانی ويژه مشاوران و مدرسان آموزش خانواده به سفارش آموزش و پرورش ناحيه سه كرج
این رویداد به نيابت از نواحي 4 گانه آموزش و پرورش در محل سالن همايش 900 نفره بسيج سپاه كرج برگزار گردید .
كه در بخش سخنران كليدي استاد دكتر ايماني سخنان ارزشمند و مفيدي ايراد نمودند و در محل لابي سالن همايش نمايشگاه با شكوهي از كتب مشاوره و روانشناسي و آموزش خانواده از ناشرين و نويسندگان مختلف از جمله انتشارات انجمن اوليا و مربيان در راستاي نهادينه سازي فرهنگ مطالعه برگزار گرديد .


3- همايش ملي و علمي و پژوهشي روان شناسي و مشاوره خانواده

همايش ملي و علمي و پژوهشي روان شناسي و مشاوره خانواده در كرج ايران كوچك درسال 1396 در سالن همايش آيت الله طالقاني دانشگاه پيام نور برگزار گردید.
در اين همايش به ترتيب 5 تن از سخنرانان زير ايراد سخن نمودند .
– جناب آقاي دكتر محمد حاتمي استاد دانشكده روان شناسي دانشگاه خوارزمي پيرامون وظايف و كاركرد مطلوب مشاوران و روان شناسان در جامعه.
– سخنراني جناب آقاي دكتر حميد پور شريفي دانشيار روان شناسي سلامت دانشگاه علوم توانبخشي و سلامت اجتماعي .
– سخنراني جناب آقاي دكتر مهدي جوهري معاون وقت اجتماعي و پيشگيري از وقوع جرم دادگستري كل استان البرز
– سخنراني جناب آقاي دكتر بلياد رياست دانشكده روان شناسي دانشگاه آزاد اسلامي كرج به عنوان دبير علمي همايش .
– سخنراني و گزارش و خير مقدم جناب آقاي محمد حسين خسروي مشاور خانواده دادگستري كل استان البرز و مدرس آموزش خانواده وزارت آموزش و پرورش و دبير اجرايي همايش پيرامون فرايند يكساله طراحي و اجراي اين همايش كه بحمدالله منجر به پذيرش 43 مقاله علمي و پژوهشي شده و مقالات در سايت ISC. CIVILICA نمايه گرديده است.
اين همايش نيم روزه در ساعت 12.30 با تقدير از دانشجوياني كه مقالات برتر ارايه نموده و اساتيد و داوران مدعو به پايان رسيد .


4- همايش ملي و علمي و پژوهشي نقش صنعت گردشگري بويژه گردشگري سلامت در اشتغال سالم و توسعه پايدار كشور

این رویداد در سال 97 با همكاري دانشگاه علوم پزشكي استان البرز در محل سالن ابن سيناي علوم پزشكي البرز برگزار شد و دراين همايش نيم روزه اساتيد زير به ترتيب ايراد سخن نمودند .
– استاد دكتر درفشي رياست وقت دانشگاه علوم پزشكي البرزو رياست همايش و متخصص چشم پزشكي و پيوند قرنيه پيرامون اهميت گردشگري سلامت در اقتصاد كشور.
– استاد دكتر محمد جهانگيري معاون سازمان نظام پزشكي وقت كشور و رياست انجمن گردشگري سلامت به عنوان سخنران كليدي همايش كه در اين كنفرانس به عنوان بسترهاي لازم در جذب توريسم سلامت سخنان مبسوطي ايراد نمودند.
– استاد دكتر ايماني خوشخو از اساتيد دانشگاه علم و فرهنگ تهران كه راجع به تاريخچه توريسم سلامت سخنان ارزشمندي ايراد نمودند.
– سخنان دكتر محمد نوري سپهر معاون وقت دانشگاه علوم پزشكي البرز و دبير علمي همايش پيرامون ويژگي هاي مقالات علمي و پژوهشي ارايه شده به دبيرخانه همايش.
– سخنراني و گزارش و خير مقدم محمد حسين خسروي مشاور خانواده و مدرس و كارشناس صنعت گردشگري در ارتباط با 15 مقاله برگزيده در همايش كه در سايت CIVILICA. ISC نمايه گرديده است و اهميت توسعه و تجهيز بخش IPD بيمارستان هاي نامبروان كشور درجهت جذب توريسم سلامت و نيز تجهيز و گسترش هتل بيمارستان ها جهت پذيرش همراهان بيمار و …
حامي اين همايش شركت صنايع غذايي سحر همدان با مديريت جناب آقاي مسعود توتونچيان و شركت توزيع كيك و كلوچه و دمنوش لوسين با مديريت جناب آقاي ذوالفقاري بود .
اين همايش يك روزه پس از تقدير از دارندگان مقالات برتر و اساتيد و هيات داوران و بخش علمي و اجراي همايش و پذيرايي به صرف ناهار از ميهمانان شهرستاني و ويژه در ساعت 14 به پايان رسيد .

5و 6- همايش ملي و علمي و پژوهشي راهكارهاي پيشگيري از اعتياد و سو مصرف مواد مخدر


این رویداد در تاريخ هاي تير 98 در سالن سيروس صابر اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي البرز وبهمن 98 در محل سالن بخش خصوصي كه هر دو با حمايت علمي و معنوي دانشگاه علوم قضايي و حمايت مادي فقط يك ميليون تومان از محل اعتبارات اداره مبارزه با مواد مخدر برگزار گردید. و بقيه هزينه ها از حقوق بازنشستگي فرد طراح و مجري همايش ( محمد حسين خسروي ) پرداخت گرديد.
در اين همايش ها به ترتيب اساتيد:
دكتر مهدي جوهري رياست همايش و جناب آقاي شريفي معاون سينمايي ارشاد اسلامي به نيابت از مدير كل ارشاد و جناب آقاي دكتر محمد قمري دبير علمي همايش و جناب سرهنگ رنجبر مدير وقت مركز مشاوره آرامش و جناب آقاي محمد حسين خسروي دبير اجرايي همايش پيرامون اهداف و محورهاي همايش جهت حضار و دارندگان مقالات علمي و پژوهشي سخنان ارزشمندي ايراد نمودند و در پايان اين همايش نيم روزي از پژوهشگران برتر و اساتيد و داوران و اعضا كميته علمي و اجرايي تقدير به عمل آمد .

7- همایش ملی و علمی و پژوهشی دور کاری و کار در منزل با رویکرد غلبه بر کرونا با محوریت آموزش خانواده


هفتمين همايش در سال 99 در دوران اوج كرونا در فضاي مجازي و بصورت آنلاين با حضور 11 عضو هيات علمي دانشگاه ها تحت عنوان ( اولين همايش ملي دوركاري و كار در منزل با رويكرد غلبه بر كرونا با محوريت آموزش خانواده ) در محل دبيرخانه همايش در بستر فضاي مجازي و بصورت آنلاين به شرح زير به مورد اجرا در آمد .
– سخنراني دكتر محمد مهدي تقديري فوق تخصص مغز و اعصاب كودكان تحت عنوان اختلالات رفتاري و عاطفي كودكان و طريق پيشگيري و درمان آن بويژه در دوران كرونا.
– سخنراني دكتر محمد قمري عضو هيات علمي دانشگاه آزاد اسلامي ابهر پيرامون تغيير سبك زندگي در دوران كرونا.
– سخنراني دكتر عليرضا سليماني عضو هيات علمي دانشگاه علوم پزشكي البرز ومتخصص بيماري هاي عفوني پيرامون پيشگيري از بيماري هاي عفوني در دوران كرونا.
– سخنراني خانم دكتر مرضيه عصاره فوق تخصص روانپزشكي كودك و نوجوان وعضو هيات علمي دانشگاه علوم پزشكي تهران تحت عنوان نقش والدين در تاب آوري كودكان و نوجوانان در دوران كرونا.
– سخنراني دكتر مجيد اميني مدير بيمارستان امام حسين تهران تحت عنوان چالش هاي پيشروي كادر درماني در دوران كرونا.
– سخنراني دكتر كلهر استاد مدعو دانشگاه فرهنگيان پيرامون بهينه سازي اوقات فراغت در دوران كرونا.
– سخنراني دكتر جعفر فيلي فوق تخصص روانپزشكي كودك و نوجوان و عضو هيات علمي دانشگاه علوم پزشكي گيلان تحت عنوان رابطه كرونا با سلامت روان پخش كليپ تصويري با معرفي عكس و چهره و تخصص برخي از كادر درماني كه به خيل شهدا پيوستند تحت عنوان ( تجليل از جميع شهدا بويژه شهداي مدافع سلامت ) اين كليپ حاصل زحمات واحد هنري موسسه فرهنگي مدرسه اوليا با طراحي جناب آقاي محمد حسين خسروي دبير اجراي همايش تهيه گرديد.
– سخنراني دكتر عليرضا احمديان روان شناس پيرامون مهارت هاي كسب و كار در دوران كرونا.
– سخنراني مبسوط و تخصصي جناب آقاي دكتر محمد انصاري پور عضو هيات علمي دانشگاه علوم پزشكي اصفهان پيرامون طب سنتي و استفاده از گلها و گياهان دارويي در پيشگيري و درمان كرونا.
– سخنراني خانم دكتر پريجهان مهاجر ديلمان استاد حقوق خصوصي تحت عنوان حقوق شهروندي در دوران كرونا.
– سخنراني اختتاميه همايش توسط محمد حسين خسروي مشاور و مدرس آموزش خانواده و كارشناس ارشد روان شناسي باليني تحت عنوان وظايف و رسالت انجمن هاي اوليا و مربيان مدارس جهت تشكيل كلاس هاي آموزش خانواده بصورت مجازي جهت اوليا و مربيان و دانش آموزان براي كاهش استرس و اضطراب دوران كرونا برای بهبود و پيشرفت سطح ايمني بيماران كرونايي و همراهان آنان.
اين همايش به تربيت سخنراني اساتيد ازساعت 8.45 لغايت 12 ظهر بصورت آنلاين و با حمايت سيويليكا به مورد اجرا درآمد .
شعار همايش دورکاری ( كرونا، تُرا با رعايت پروتكل هاي بهداشتي و درماني و فاصله اجتماعي و تدابير روان شناسي درجهت كاهش استرس و اضطراب و افزايش سطح ايمني از بين خواهيم برد).